Zabezpieczenie antykradzieżowe pojazdów

Martwisz sie o bezpieczeństwo Twojego pojazdu, kup lokalizator GPS i sprawdzaj kiedy chcesz lokalizacje swojego auta

Już teraz możesz za nieduże pieniądze mieć kontrolę nad swoim pojazdem

Czy zarządzasz dużą, średnią czy mała firma monitoring gps jest dla Ciebie, coraz częściej stosują go również osoby prywatne

Świat monitoringu GPS aktualności

15-01-2011r. odzyskanie skradzionego auta

Tego dnia późnym wieczorem w Kaliszu właściele dostawczego Mercedesa zauważyli brak auta.

Było pewne - auto zostało skradzione, wykonano szybko telefon na Policję i od razu z systemem Tropiciel GPS ustalono położenie pojazdu, dostawczak po krótkim postoju przejeżdzał przez miejscowości pod Kaliszem.

Dzięki lokalizacji GPS śledzono online i telefonicznie podawano organom ścigania informacje gdzie znajduje się pojazd, auto ponownie na chwilę się zatrzymało w miejscu dokąd policja już dotarła w kilka minut.

Auto odzyskano w tak szybki sposób tylko dzięki systemowi lokalizacyjnemu naszej firmy. Również towar którego nie było już w aucie został odzyskany dzięki prześledzeniu historii postojów i tym samym dotarcie do osób powiązanych z kradzieżą.

Informacje podawane w mediach

06 - 11.09.2010 monitorowanie rajdu

Firma Tropiciel GPS miała przyjemność uczestniczyć w prestiżowych rajdach terenowych TRANSGOTHICA

Zostaliśmy partnerami imprezy której rywalizacja i ekstremalne warunki trwały prawie tydzień na przeszło 1000 kilometrów walki.
W rajdzie wzięło udział ponad trzydzieści załóg, Wśród nich między innymi teamy z Holandii, Belgii, Niemiec, Danii oraz Polski.
Nasza firma znajdowała się nie tylko w postaci logo na wszystkich autach biorących udział w rajdzie, banerach reklamowych czy koszulkach ale i wewnątrz pojazdów, nasze urządzenia lokalizacyjne przesyłały dane do systemu by kontrolować poczynania zawodników, śledzić poprawność przejechanych tras i czuwać nad bezpieczeństwem.

Transgothica to rajd pasjonatów jazdy po bezdrożach, wielbicieli samochodów 4x4, quadów i motocykli terenowych odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Wojewody Pomorskiego, Prezydenta Miasta Torunia, Prezesa Fundacji Rozwoju Sportu, Burmistrza Koronowa i Burmistrza Bytowa, wspiera go Polska Organizacja Turystyczna, trasy opracowuje czternastu Nadleśniczych Lasów Państwowych.

Jest to jedyny tak długi rajd w Polsce i Europie, w którym można wystartować w jednej z 6 klas i na jednej z dwóch różnych tras. Organizatorzy przygotowują trasy zarówno typu cross country, jak i przeszkody przeprawowe dla pasjonatów.
Relacje z poszczególnych OS-ów prezentowane były między innymi na antenach Eurosport Poland, TVN24, TVN TURBO, OTV, CSBTV, TVP3 oraz Activ 4x4., relacjonują je również portale holenderskie, belgijskie, francuskie, niemieckie.


RELACJA Z TRANSGOTHICA 2010 - EUROSPORT.PL

Copyrights 2009-2011 tropicielGPS.pl
Monitorowanie pojazdów GPS
stat4u