Monitorowanie pojazdów

Nasz system lokalizacji pozwala monitorować pojazdy jak i osoby, dzięki nam możesz wiedzieć gdzie i kiedy były Twoje pojazdy, czy namierzane osoby.

Monitoring gps to nasza pasja, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta

Monitoring GPS

Posiadasz pojazdy (samochód, ciężarówkę czy maszynę budowlaną) i chciałbyś mieć kontrolę nad ich wykorzystywaniem. Dzięki Tropiciel GPS masz informację o tym gdzie i kiedy przebywały. W naszej ofercie znajduje się monitoring gps i lokalizacja pojazdów. Możesz wiedzieć o przebytych trasach i miejscach postoju pojazdów służbowych i prywatnych.

Nasz system lokalizacji jest przejrzysty choć daje tak dużo możliwości.

Proponowane rozwiązania monitorowania znajdują zastosowanie w zarządzaniu flotami samochodów służbowych, nadzorem nad użytkowaniem pojazdów przez handlowców, serwisantów jak i osoby prywatne np. w wypożyczalniach..

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pozycjonowania samochodów, która bardzo szybko może przynieść klientom wielkie korzyści

Dzięki nieustannemu rozwojowi techniki już dziś, masz możliwość odnalezienia lokalizacji swojego auta z dokładnością co do kilku metrów. System ten jest lepszy od jakiegokolwiek zabezpieczenia, w dodatku nie musisz się martwić, gdzie parkowałeś swoje auto. Wystarczy jedynie posiadać łącze internetowe oraz sprzęt, który już niebawem może stać się Twoją własnością. Na naszej stronie możesz dowiedzieć się jak z połączenia technologii GPS i GSM będziesz zawsze wiedział, gdzie znajdują się Twoje pojazdy.

Copyrights 2009-2011 tropicielGPS.pl
Monitorowanie pojazdów GPS
stat4u